Nové modely přístrojů Accuniq!

3.10.2017

Přístroje pro analýzu složení těla Jawon v novém designu, více funkcemi a novým jménem Accuniq. Na Bonanze máme pro Vás slevu! V případě zájmu pište na info@e-bonanza.cz.

odkaz.

Pálivé papričky a hubnutí

7.11.2015

V Českém rozhlase s doc. Dohnalem na ostré téma: chilli papričky. První odkaz čas 31:35 min, druhý 3:00 min.

odkaz. odkaz.

Doplňky stravy nejsou řešením

1.10.2015

Nechcete nakupovat předražené doplňky stravy od konkurence? Navštivte naše kurzy Zásadotvorné regenerace, kde používáme celostní přístup.

odkaz.

Dotační poradenství

30.9.2015

Již několik let poskytujeme poradenství v oblasti získávání dotací. Na některé můžete dosáhnout i vy!

Přednáška na VOŠZ a SZS Hradec Králové

21.4.2015

Přednášeli jsme budoucím zdravtnicím a zdravoťákům.

odkaz.

O stévii na Ona dnes

2.8.2014

Podíleli jsme se na článku o alternativních sladidlech.

odkaz.

Přednášky v Bazalce

12.2.2014

Zveme vás na cyklus vaření spojený s přednáškami nazvaný Konec mýtům o živinách. Vaří a přednáší Ing. Luce Dohnalová. Akce se koná v Bazalce v Hradci Králové. Více na odkazu.

odkaz.Akreditované kurzy v Dexter academy

Zájemcům o akreditovaný rekvalifikační kurz Poradce pro výživu nabízíme námi vedené kurzy ve společnosti Dexter academy. K těmto kurzům společnost nabízí celou řadu nástavbových kurzů a seminářů.

http://www.vyzivovy-poradce-kurzy.cz/
Akreditace programu Zdravá výživa dětí a mládeže

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo akreditaci našemu vzdělávacímu zařízení s platností do 8. června 2016.
Odborné setkání nutričních specialistů

Konec dubna bude patřit konferenci pořádané společností Nutriacademy v Praze, kde opět přispějeme přednáškou (26. 4. 2014).

Proběhlé akce:


Seminář ve STOBu

Dne 26. 1. 2014 jsme byli lektory jednodenního výživového semináře na téma "Praktické zvládnutí sestavování jídelníčku dle pravidel racionální výživy". Seminář byl určen pro lektory kurzů snižování nadváhy i pro další zájemce se zájmem o pravidla racionální výživy. Seminář byl pořádán společností Stop obezitě.

více zde
Detox, duševní hygiena a život bez zbytečné chemie

První listopadový víkend patřil tradiční konferenci pořádané společností Nutriacademy v Brně (2. - 3. 11. 2013). Téma přednášky: Zbytečná chemie.
Vím, co jím

V rámci projektu, jehož výstupem je i internetový portál Vím, co jím jsme se aktivně podíleli na jeho prezentaci na celé řadě veletrhů a akcí.

9.-11. 8. 2013 Chodské slavnosti, Domažlice

22.-24. 8. 2013 Sázava

29.8.-3. 9 . 2013 Země živitelka, České Budějovice

26.-28. 9. 2013 Zdraví a duše, Ostrava

11.-13. 10. 2013 Moderní žena a stůl plný dobrot, Plzeň

18.-20. 10. 2013 Bez bariér, Ostrava
Den otevřených dveří Spolchemie

První květnový den patří tradičně Dnu otevřených dveří ve Spolchemii. Budeme provádět celou řadu chemických pokusů, které si můžete bez obav zkusit udělat i ve své kuchyni.
Karneval chutí v Ostravě

Ve dnech 10 -12. 5. 2013 bude Ing. Lucie Dohnalová přednášet na 1. ročníku gastronomického veletrhu pro širokou veřejnost Karneval chutí v Ostravě.
Moravia Food Festival Kroměříž

Během největšího gastronomického veletrhu na Moravě Moravia Food Festival Kroměříž konaného ve dnech 24 -26. 5. 2013 se v rámci tří denních vstupů můžete setkat s Ing. Lucií Dohnalovou.
Konference Výživa, pohyb a zdravý životní styl

Ve dnech 6. a 7. dubna 2013 jsme se aktivně zůčastnili této konference v Brně, kterou pořádá naše partnerská společnost Nutriacademy. Akce byla tentokráte věnována výživě dětí. V sobotním programu přednesl svou přednášku doc. Vlastimil Dohnal na téma "Potravinová aditiva a jejich vliv na zdraví dětí", v neděli Ing. Dohnalová shrnula běžící programy pro redukci hmotnosti dětí pod názvem "Přehled projektů zdravého stravování ve školství".
Pedagogické centrum Teplice

Dne 13. března 2013 proběhla ve spolupráci s Pedagogickým centrem v Teplicích přednáška na téma chemie potravin, éčka v potravinách, zajímavé chemické pokusy v kuchyni či jak chemici zkoumají svět.
Hostem v Dopoledním expresu ČRo

V pondělí 3. prosince 2012 jste si mohli po půl jedenácté naladit Český rozhlas - sever, kde byl doc. Dohnal hostem a pohovořil na téma biopotravin.


odkaz
Jak chemici zkoumají svět a potraviny

Ve středu 28. listopadu 2012 jsme pohovořili na téma chemické analýzy potravin.
Hostem v pořadu Planetárium

Dne 10. listopadu 2012 byl doc. Dohnal hostem pořadu Planetárium na Českém rozhlasu - sever. Pohovořil zde na téma "Éčka v potravinách".


Záznam rozhovoru najdete zde.
Konference Sjezd výživových poradců a nutričních terapeutů

Přijďte navštívit konferenci, která se bude konat v Brně ve dnech 13-14.10. 2012. Přednášet zde bude i doc. RNDr. Vlastimil Dohnal, Ph.D. et Ph.D.


více zde
Přednáška v Hradci Králové

V pondělí 1. října 2012 od 17.00 hod budete moci přijít na naši přednášku do Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové. Srdečně zveme.Café Nobel

V listopadu zavítáme v rámci projektu Café Nobel do Liberce (18. října 2012) a Loun (1. listopadu 2012).Přednášky na veletrzích

Na veletrzích Interbeauty Prague (7. - 8. 9. 2012, Výstaviště Praha-Holešovice) a World of Beauty and Spa (7. a 8. 9. 2012, P.V.A. Praha-Letňany) jste si mohli vyslechnout přednášky doc. Dohnala a následně bezplatně využít výživové poradenství.
Rozhovor pro 5+2

V novinách 5+2 vyšel rozhovor s doc. Dohnalem o výživě, kvalitě potravin, éčkách atd.


novinový článek
novinový článekRozhovor pro Český rozhlas

Dne 23. dubna 2012 byl docent Dohnal společně s kožní lékařkou Hanou Duchkovou hostem pořadu Českého rozhlasu. Rozhovor byl věnován aktuálnímu tématu péče o pokožku a krémům.


Více naleznete na stránkách ČRo.
Konference Výživa, potraviny a zdravý životní styl

Ve dnech 14. a 15. 4. 2012 proběhla v Brně konference věnovaná zdravému životnímu stylu. Jedním z přednášejících byl i doc. RNDr. Vlastimil Dohnal, Ph.D. et Ph.D.


více zde

plakátRozhovor pro televizi Slovácko

Vlastimil Dohnal a Lucie Dohnalová byli hosty dubnového SC ve Veselí nad Moravou v úterý 3. dubna v 18 hodin v Café Pierre.


odkaz (youtube.com)Přednáška v Klubu pro 3 generace

Ve středu 19. 10. 2011 proběhla přednáška v Klubu pro 3 generace v Ústí nad Labem. Návštěvníci měli možnost pohovořit s Ing. Lucií Dohnalovou na téma značení potravin, jejich složení a správné skladbě jídelníčku.


http://www.klubpro3generace.cz/fotoalbum/vite--co-jite-/
Přednáška v Lovosicích

Dne 2. února 2011 proběhne přednáška v Rodinném centru Mozaika v Lovosicích na téma Detoxikace organismu. Všechny tímto srdečně zveme.


příloha


Tým bonanza se podílí na kurzech pořádaných prestižním školícím střediskem Nutriacademy v Brně a v Praze. Případní zájemci o tyto rekvalifikační kurzy mohou nalézt více informací v přiložených letácích.


Rekvalifikační kurz - Poradce pro výživu, únor 2010, Praha

Rekvalifikační kurz - Poradce pro výživu, únor 2010, Brno


Přednášky na Střední škole obchodu a služeb

Ve dnech 17. 12. 2010 a 14. 1. 2011 proběhly na Střední škole obchodu a služeb v Ústí nad Labem přednášky na téma "Víme, co jíme?" a "Éčka v potravinách". První z nich byla věnována čtení informací na obalech a jejich porozumění, druhá pak potravinovým aditivům.Seminář Fytoterapie

Dne 27.-28. března 2010 se v sporthotelu Patriot v Úštěku uskutečnil seminář Fytoterapie. Byly zde prezentovány informace o fytoterapii, aloe vera, komplementární medicíně. Naše přednáška se věnovala našim zkušenostem s redukcí hmotnosti a využití některých alternativních preparátů.Článek v Ústeckém deníku

Dne 10. března 2010 vyšel rozhovor s RNDr. Vlastimilem Dohnalem, Ph.D. o zdravé výživě, kurzech a akcích Bonanzy v Ústeckém deníku.


odkaz - zdravi.denik.cz
odkaz - ustecky.denik.cz


Novinový článek

Večery garantovaného hubnutí

Ve spolupráci s dalšími partnery připravujeme novou sérii akcí. Zájemcům bude garantováno zhubnutí díky změně jídelníčku a s podporou kvalitních doplňků stravy. Proces hubnutí bude monitorován odborným dohledem. Startujeme již na konci února!
více…


Podrobnosti

Přednáška na UJEP

Naši členové budou přednášet pro pedagogy základních a středních škol v rámci projektu „To je věda, seznamte se” – podpora systematické práce s žáky a studenty v oblasti vědy, výzkumu a vývoje, spolufinancovaného ESF. Přednáška se bude konat na Přírodovědecké fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem dne 10. února.
Více v přiloženém letáčku.


Fotogalerie bonanza zde


Pozvánka

Přednáška „Detoxikace organismu”

Dne 21. 1. 2010 v 17.00 hodin se uskuteční přednáška na téma „Detoxikace organismu“ v Kulturním středisku Lovoš v Lovosicích. Účastníci se seznámí s důvody proč organismus detoxikovat a s různými metodami, jak toho docílit. Po přednášce bude následovat ochutnávka vybraných detoxikačních produktů a volná diskuze s našimi poradci pro výživu.
Těšíme se na vaši účast.


Pozvánka na akci

Bonanza v Naší adrese

V novinách Naše adresa vyšel článek týkající se hubnutí po vánočních svátcích.


Novinový výstřižek najdete zde


Bonanza v novinách Naše adresa

Dne 15. ledna od 15 hodin jsme měli besedu v Café Naše adresa. Příchozím jsme radili, jak po Vánocích zhubnout.


Novinový výstřižek najdete zde


Týden besed na ZŠ Elišky Krásnohorské

V průběhu týdne od 7. do 10. prosince 2009 naši lektoři uspořádali sérii besed pro 8. a 9. ročníky Základní školy Elišky Krásnohorské v Ústí nad Labem. Besedy byly věnovány zejména správnému stravovacímu režimu, výběru vhodných potravin, rizikům stravování v řetězcích typu „fast food“ a poruchám příjmu potravy.


Fotografie z akce najdete zde


Beseda v Café Naše adresa

Dne 3. prosince 2009 proběhla v kavárně Café Naše adresa beseda na téma „Zdravá výživa”, které se zúčastnili žáci s pedagogickým doprovodem ze Základní školy Anežky České v Ústí nad Labem. Po besedě následovala ochutnávka produktů, patřících ke zdravému životnímu stylu, jako jsou sojový sýr tofu, sojová „sekaná” – cibuláček, vaječná bílkovina „Šmakoun”, amarantové lupínky, kukuřičné kuličky obalované v karobu, zeleninové svačinky, grahamové tyčinky, kozí sýr apod. Akce byla prezentována v novinách „Naše adresa“ dne 7. prosince 2009.


Regionální tisk: zde a zde

Fotogalerie „Naše adresa” zde

Fotogalerie bonanza zde
© ebonanza - vlastimil dohnal. Všechna práva vyhrazena.