Nové modely přístrojů Accuniq!

3.10.2017

Přístroje pro analýzu složení těla Jawon v novém designu, více funkcemi a novým jménem Accuniq. Na Bonanze máme pro Vás slevu! V případě zájmu pište na info@e-bonanza.cz.

odkaz.

Pálivé papričky a hubnutí

7.11.2015

V Českém rozhlase s doc. Dohnalem na ostré téma: chilli papričky. První odkaz čas 31:35 min, druhý 3:00 min.

odkaz. odkaz.

Doplňky stravy nejsou řešením

1.10.2015

Nechcete nakupovat předražené doplňky stravy od konkurence? Navštivte naše kurzy Zásadotvorné regenerace, kde používáme celostní přístup.

odkaz.

Dotační poradenství

30.9.2015

Již několik let poskytujeme poradenství v oblasti získávání dotací. Na některé můžete dosáhnout i vy!

Přednáška na VOŠZ a SZS Hradec Králové

21.4.2015

Přednášeli jsme budoucím zdravtnicím a zdravoťákům.

odkaz.

O stévii na Ona dnes

2.8.2014

Podíleli jsme se na článku o alternativních sladidlech.

odkaz.

Přednášky v Bazalce

12.2.2014

Zveme vás na cyklus vaření spojený s přednáškami nazvaný Konec mýtům o živinách. Vaří a přednáší Ing. Luce Dohnalová. Akce se koná v Bazalce v Hradci Králové. Více na odkazu.

odkaz.

Zabýváme se poradenstvím v oboru zdravé výživy a zdravého životního stylu. Bonanza, španělsky "pohoda", je právě Vaší cestou k nalezení Vaší pohody a spokojenosti se svým tělem a duší. Sledujeme nejnovější světové trendy v oblasti zdravého životního stylu a zabýváme se také výzkumem v oblasti zdravotní nezávadnosti potravin.


Máme dlouholeté zkušenosti v oboru technologie, hygieny potravin a samozřejmě ve výživovém poradenství. Jako jedni z mála se zabýváme podrobně vznikem toxických látek v potravinách vlivem jejich nesprávného skladování a přípravy.


Spolupracujeme s kvalifikovanými lektory z univerzit a odborníky se zkušenostmi z potravinářské praxe. Sami jako lektoři přednášíme pro dvě známé výživové akademie.


Umíme Vám sestavit jídelníček přesně na "na míru". Poradíme při redukční dietě, pomůžeme se sportovní výživou, upravíme Váš současný jídelníček tak, aby odpovídal doporučením Světové zdravotnické organizace. Klademe důraz na psychickou podporu klientů během absolvování výživového plánu.


Pro skupiny jednotlivců či společnosti pořádáme přednášky či školení, týkající se zdravé výživy a zdravého životního stylu. Umíme připravit semináře na míru Vaší společnosti a na témata, která jsou právě pro Vás aktuální. Přednášíme jak pro laickou veřejnost (sekce Science Café), tak jsme schopni se věnovat jednomu tématu více odborně a do hloubky. Součást přednášek a seminářů může být i praktická ochutnávka, kterou jsme schopni zajistit a připravit.


Další naší aktivitou jsou přednášky pro žáky základních a středních škol. Žáci jsou seznámeni se základy výživy, výživovými pravidly dětí a dospívajících a s chorobami (poruchy příjmu potravy), které se mohou objevit v dospívajícím věku. Přednášky probíhají interaktivní formou mezi žákem a přednášejícím. Program přednášek je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).


Pravidelně přispíváme svými články do regionálních deníků a komentáři do diskusních fór. Snažíme se tak předat své vědomosti a zkušenosti do podvědomí čtenářů.
V listopadu roku 2009 jsme zahájili spolupráci s obchodem Koření - zdravá výživa (majitelka paní Eva Pištěcká), kde jsme každou středu poskytovali poradenství zdarma, viz (kontakty). Vzhledem k částečnému přesunu do Hradce Králové byla tato aktivita ukončena ke konci srpna 2011.


Možnost aktivní spolupráce

Rádi podpoříme VÁŠ projekt na téma vztahující se k výživě, zdravému životnímu stylu apod. V případě zájmu lze ve vašich prostorách uspořádat seminář či workshop, kde se účastníci seznámí se základními pravidly zdravé výživy, zda a jaké potravní doplňky užívat apod. V průběhu semináře mají zájemci možnost konzultace s našimi odborníky. Je možné dopředu dohodnout praktickou ochutnávku na těchto seminářích.

UPOZORNĚNÍ:
Nejsme dealerem či distributorem firem, nabízejících "zaručené" diety či koktejly pro hubnutí!© ebonanza - vlastimil dohnal. Všechna práva vyhrazena.