Nové modely přístrojů Accuniq!

3.10.2017

Přístroje pro analýzu složení těla Jawon v novém designu, více funkcemi a novým jménem Accuniq. Na Bonanze máme pro Vás slevu! V případě zájmu pište na info@e-bonanza.cz.

odkaz.

Pálivé papričky a hubnutí

7.11.2015

V Českém rozhlase s doc. Dohnalem na ostré téma: chilli papričky. První odkaz čas 31:35 min, druhý 3:00 min.

odkaz. odkaz.

Doplňky stravy nejsou řešením

1.10.2015

Nechcete nakupovat předražené doplňky stravy od konkurence? Navštivte naše kurzy Zásadotvorné regenerace, kde používáme celostní přístup.

odkaz.

Dotační poradenství

30.9.2015

Již několik let poskytujeme poradenství v oblasti získávání dotací. Na některé můžete dosáhnout i vy!

Přednáška na VOŠZ a SZS Hradec Králové

21.4.2015

Přednášeli jsme budoucím zdravtnicím a zdravoťákům.

odkaz.

O stévii na Ona dnes

2.8.2014

Podíleli jsme se na článku o alternativních sladidlech.

odkaz.

Přednášky v Bazalce

12.2.2014

Zveme vás na cyklus vaření spojený s přednáškami nazvaný Konec mýtům o živinách. Vaří a přednáší Ing. Luce Dohnalová. Akce se koná v Bazalce v Hradci Králové. Více na odkazu.

odkaz.

Zdravá výživa je spolu s pohybovou aktivitou a stavem mysli předpokladem toho, abychom se cítili dobře a byli vitální až do pozdního věku. Správně zvolená strava je klíčem k prevenci celé řady civilizačních nemocí a může vést ke zmírnění projevů geneticky daných nemocí. Z těchto důvodů klademe velký důraz právě na vhodnou stravu, její množství, kvalitu, rozložení v průběhu dne a to vše s přihlédnutím k aktuálnímu stavu klienta.


Jelikož jsou požadavky na stravu u každého z nás individuální, jsou i naši poradci specializováni na jednotlivé typy výživy. S nimi pak můžete konzultovat Vaše dotazy s jistotou, že Vám pomohou. Ve velmi specifických případech spolupracujeme s odbornými lékaři a poradci pro zachování vysoké odbornosti poskytovaných informací.Redukční výživa

  • Cílem redukční diety je snížení hmotnosti. Jednou z cest, jak docílit redukce hmotnosti je sestavení správného jídelníčku pro redukční dietu a volba vhodné pohybové aktivity.

Výživa dětí

  • Děti v předškolním a školním věku mají specifické požadavky na složení stravy. Toto období je spojeno s růstem, vývojem kostí…

Výživa v těhotenství a mateřství

  • Těhotenství a následné mateřství je nejkrásnějším obdobím každé ženy. I v tomto období je důležité dbát na složení a vyváženost stravy…

Výživa seniorů

  • Příchod pozdního věku nemusí nutně znamenat konec aktivního života. Starší lidé hůře vstřebávají vitamíny a jiné mikronutrienty a proto je vhodné je doplňovat pomocí vhodných potravních doplňků…

Sportovní výživa

  • Profesionální sportovci stejně jako aktivně žijící lidé by neměli zapomínat na vhodné doplňky stravy. Zaměřit by se měli mimo jiné na iontové nápoje.

Preventivní výživa

  • S osvojením správných stravovacích návyků bychom měli začít již odmalička. Pomůžeme tak předejít dědičným i civilizačním onemocněním.

Racionální výživa

  • Racionální výživa se řídí definicemi Světové zdravotnické organizace s přihlednutím doporučení národních autorit.

Speciální výživa

  • Speciálně výživa je určena pro jednotlivé skupiny lidí vyžadující speciální dietu, např. bezlepková, bezsacharidová, dieta pro osoby trpící intolerancí na laktózu atd.© ebonanza - vlastimil dohnal. Všechna práva vyhrazena.