Nové modely přístrojů Accuniq!

3.10.2017

Přístroje pro analýzu složení těla Jawon v novém designu, více funkcemi a novým jménem Accuniq. Na Bonanze máme pro Vás slevu! V případě zájmu pište na info@e-bonanza.cz.

odkaz.

Pálivé papričky a hubnutí

7.11.2015

V Českém rozhlase s doc. Dohnalem na ostré téma: chilli papričky. První odkaz čas 31:35 min, druhý 3:00 min.

odkaz. odkaz.

Doplňky stravy nejsou řešením

1.10.2015

Nechcete nakupovat předražené doplňky stravy od konkurence? Navštivte naše kurzy Zásadotvorné regenerace, kde používáme celostní přístup.

odkaz.

Dotační poradenství

30.9.2015

Již několik let poskytujeme poradenství v oblasti získávání dotací. Na některé můžete dosáhnout i vy!

Přednáška na VOŠZ a SZS Hradec Králové

21.4.2015

Přednášeli jsme budoucím zdravtnicím a zdravoťákům.

odkaz.

O stévii na Ona dnes

2.8.2014

Podíleli jsme se na článku o alternativních sladidlech.

odkaz.

Přednášky v Bazalce

12.2.2014

Zveme vás na cyklus vaření spojený s přednáškami nazvaný Konec mýtům o živinách. Vaří a přednáší Ing. Luce Dohnalová. Akce se koná v Bazalce v Hradci Králové. Více na odkazu.

odkaz.

Jsme obchodními zástupci a kouči produktů firmy dietplus, s.r.o.Co je to dietplus®?

Program dietplus® je prvním programem celodenní stravy, tvořený produkty připravenými k okamžité spotřebě. Byl vyvinut speciálně k tomu, aby vám zaručil redukci hmotnosti a její dlouhodobé udržení. Jako jeden z mála byl klinicky ověřen a to na Institutu klinické medicíny v Praze (IKEM)!!! Výsledky studie byly otištěny v odborných časopisech a kladně hodnoceny i odborníky v oboru. Výsledky studie jsou uvedeny na stránkách www.dietplus.cz.Jak hubnout s dietplus®?

Celá procedura sestává z několika po sobě jdoucích kroků:

  1. S obchodním zástupcem vyplníte dotazník, kde specifikujete nejen svůj zdravotní stav, ale i motivaci a způsob životního stylu.

  2. Náš profesionální poradce pro výživu si důkladně dotazník prostuduje a případně některé údaje upřesní a navrhne některý z programů dietplus®.

  3. Může se stát v některých případech, že před započetím kúry dietplus® bude třeba asi týdenní úprava stávajícího jídelníčku. Ta je nutná v případě osob s velmi nevyváženou stravou. Nesnažíme se prodat, chceme vám pomoci!

  4. Nastupuje fáze programu dietplus®. Ten obsahuje již hotové pokrmy. Stačí ohřát v mikrovlnné troubě, v případě sušenek či musli přidat mléko, jogurt či kysaný mléčný výrobek. Program nikoho neomezuje, ve spolupráci s naším výživovým poradcem jej lze doplnit, zejména o některé druhy ovoce, zeleninu a mléčné produkty. Aby na vás bylo možné pozorovat nějakou změnu, je třeba zkusit program dietplus® minimálně po dobu 14 dnů.

  5. Náš výživový poradce s vámi bude konzultovat všechny vaše otázky a bude pro vás psychickou podporou. Hubnout se dá i s radostí!

  6. Od nás nezískáváte pouze "krabice s jídlem"! Naši specialisté vás v průběhu programu budou seznamovat se základními informacemi o potravinách a s tím, jak si sám/sama správně navrhnout jídelníček a pomohou vám se změnou životního stylu. Tak se již navždy obejdete bez různých diet.

Naši poradci se nesnaží produkt prodat, ale jsou vám neustále k dispozici na telefonu a využívají své znalosti ve váš prospěch. Hubnout se dá s radostí a v pohodě. S námi to dokážete!

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte nás nebo zelenou linku dietplus, s.r.o. (800 101 334).
Možnost vyzkoušení

Chcete ochutnat jednodenní či vícedenní balíček a rozhodnout se, zda-li se do hubnutí s námi pustíte? Kontaktujte nás.Cena programu

Cena 14ti denního balíku je 3 500 Kč, tj. 250 Kč/den.
Možnost spolupráce

Chcete pomáhat jiným zhubnout? Zajímáte se o výživu a máte chuť tyto znalosti využít? Hledáme další obchodní zástupce pro lokality v Severočeském kraji. V případě menší skupiny lze uspořádat seminář, kde se zájemci seznámí se základy výživy. Díky školení pak získávají oni i jejich klienti možnost jakýkoliv problém konzultovat s našimi odborníky.
© ebonanza - vlastimil dohnal. Všechna práva vyhrazena.